Preskočiť na obsah
FIN - snv

Odborné a poradenské služby

FIN - snv s.r.o.

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Sídlo
Spišská Nová Ves
Od roku
2012
IČO
46 851 097

FIN - snv

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Odborárov 551/16, 052 01 Spišská Nová Ves
Na trhu od
3. októbra 2012
IČO
46 851 097
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 70.20)
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Firma v číslach

14
rokov na trhu
2012
rok vzniku
8
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte FIN - snv

FIN - snv s.r.o. sídli na adrese Odborárov 551/16, 052 01 Spišská Nová Ves. Zapísaná je od 3. októbra 2012 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia“ (70.20). Predmet činnosti tvorí 8 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb.

Základné údaje

Obchodné meno
FIN - snv s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
46 851 097
DIČ
2023621435
Dátum vzniku
3. októbra 2012
Sídlo
Odborárov 551/16, 052 01 Spišská Nová Ves
Obchodný register
Mestský súd Košice, oddiel Sro, vložka č. 51883/V
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 70.20)
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa FIN - snv zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 8 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom

  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností

Zobraziť všetkých 8 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli FIN - snv s.r.o.?

Sídlo je na adrese Odborárov 551/16, 052 01 Spišská Nová Ves.

Čím sa FIN - snv s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia“ (70.20). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov.

Aké je IČO – FIN - snv s.r.o.?

IČO je 46 851 097, DIČ 2023621435.

Kedy vznikla FIN - snv s.r.o.?

Vznik: 3. októbra 2012. Na trhu pôsobí 14 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Odborárov 551/16 052 01 Spišská Nová Ves

Registrový súd: Mestský súd Košice

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre FIN - snv s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese fin-snv.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.